Vandens čileriai

Vandens čileriai yra svarbi ir neatsiejama dalis pramoninio oro kondicionavimo ir įvairiuose kituose procesuose. Jie yra naudojami visur, kur tik prireikia atvėsinti sušilusį skystį: gaiviųjų gėrimų, pieno produktų gamyboje ar užtikrinant tinkamas laikymo sąlygas, farmacijoje ir autoklavų vėsinime. Vandens čileriai yra svarbūs ir gamybos pramonėje, kur jie naudojami kaip neatsiejama spaustuvių, metalo ar plastmasės liejyklų dalis. Čia vandens čileriai yra priemonė, skirta gaminiams atvėsinti, arba įvairių gamybos procesų pagalbinė priemonė.

Atsižvelgiant į kliento poreikius, „Ekošaltis“ gamina ir montuoja įvairaus galingumo vandens čilerius. Galimas įvairus įrangos išpildymas, su dėže skirti montuoti lauke ar be dėžės skirti montuoti vidaus patalpose. Kombinuojant kompresorinę sistemą su free cooling sistema (kai panaudojamas lauko oras dalinai arba pilnai atvėsinant sušilusį skystį) galima pasiekti itin didelį naudingumą šaltuoju metų laiku ir sutaupyti dalį pinigų reikalingų dirbtiniam šalčiui gauti. Itin naudinga yra kondensacinę šilumą panaudoti patalpų arba kitų procesų kur naudojamas šiltas vanduo pašildymui - taip sugrąžinama dalis pinigų išleista dirbtiniam šalčiui gauti - efektyviai panaudojama kondensacinė šiluma, taupomi resursai, elektros energija, tausojama aplinka. 

Mūsų tiekiama šaldymo agregatai yra tiekiama su interneto prieiga duomenų bei parametrų atvaizdavimui, keitimui. Galimybė prisijungti iš telefono ar kompiuterio iš betkurios vietos. Taip palengvinamas darbas vartotojui bei palengvinama diagnostika ir gedimų nustatymas tiekėjui.

copeland
danfoss
swep

Paskambinkite

+370 604 00110

Parašykite

info@ekosaltis.lt

Įveskite telefono numerį, mes su Jumis susisieksime