Šaldymo įranga

saldymo irangaDirbtinio šalčio gamyba yra užkulisiai, kurių dažniausiai mes nepastebime ir nesusimąstome, tačiau jie supa mus visur: prekybos centruose, namuose, maisto gamybos cechuose bei laikymo patalpose, kur produktai laikomi specialiomis sąlygomis, iki pasieks vartotojus. Esminė šaldymo įrangos funkcija – išlaikyti maistą ilgesnį laiką šviežią ir maistingą.

 Šaldymo agregatai

Mums svarbiausia, kad parduodama šaldymo įranga būtų aukščiausios kokybės, todėl atsakingai sudarome savo parduodamos įrangos asortimentą. Reikiama temperatūra ir drėgnumas – du aspektai, kuriuos idealiai patenkina mūsų parduodami šaldymo agregatai, todėl juose laikomi maisto produktai ne tik išliks švieži ir nepraradę savo maistinių savybių, bet drauge nepakis ir jų skonis, kvapas bei išvaizda.

Prjektuojama šaldymo įranga pagal poreikį gali dirbti įvairuose temperatūros režimuose - (-40C) gilaus ir greito užšaldymo kameros, (-20C) šaldytos produkcijos palaikymos kameros arba šokinės kameros su vienkartinėmis įkrovomis, (0C) šviežios mėsos laikymas, (+1/+5) daržovėms bei vaisiams, (+5/+10) su priverstine oro cirkuliacija tropiniams vaisiams. Sumontuota įranga interneto pagalba yra pasiekiama iš bet kokio pasaulio kampo ir įrenginio su interneto prieiga.

Mūsų asortimentas:

    • Šaldymo kameros. Šios kameros skirtos žuvies, mėsos ir pieno pramonei. Taip pat projektuojame vaisių, daržovių, vaistų ir kt. saugyklas, specialias nokinimo ir sandėliavimo patalpas, pavyzdžiui, bananams ar kitiems vaisiams. Ne tik prekiaujame šaldymo kameromis, projektuojame specialias patalpas-saugyklas, bet ir montuojame pramonines bei komercines šaldymo sistemas. Sumontuoto gaminio nepaliekame likimo valiai, o nuolat jį prižiūrime: tiek profilaktiškai, tiek atsiradus gedimui ir garantiniu laikotarpiu, ir jau pasibaigus garantijai.

    • Vandens aušintuvai. Šie įrenginiai tiesiog neatsiejami nuo pramoninio oro kondicionavimo ir kitų pramoninių procesų. Jų panaudojimo spektras labai platus – naudojami visur, kur yra poreikis sušilusį skystį atvėsinti. Gaminame ir montuojame įvairaus galingumo vandens aušintuvus. Darbui naudojame pažangiausias technologijas, tad užtikriname aukščiausią kokybę.

    • Šokinis šaldymas. Ši šaldymo įranga naudojama gaminant pusfabrikačius, kuriuos būtina akimirksniu užšaldyti. Kuo greičiau pagaminta produkcija bus užšaldyta, tuo geresnė išliks jos kokybė produktą atšildžius. Dėl šios priežasties kokybiška šaldymo įranga, gaminant pusfabrikačius, atlieka kone reikšmingiausią vaidmenį. Projektuojame ir montuojame įvairaus galingumo ir greičio šokinio šaldymo kameras.

    • Kriptovaliutų kasyklų aušinimas. Projektuojame šaldymo bei aušinimo sistemas kriptovaliutų kasimo fermoms.

 

šaldymo įrangaKodėl verta pasirinkti mus?

Visų pirma, mūsų šaldymo įranga yra tik aukščiausios kokybės ir atitinkanti visus reikiamus standartus. Antra, mūsų žinių ir patirties bagažas leidžia Jums pasiūlyti tik geriausius sprendimus ir pasirinkti tik patikimiausius tiekėjus.

Jei nežinote, kokia šaldymo įranga Jums reikalinga, ar neapsisprendžiate, kaip pasirinkti tinkamiausią, susisiekite su mumis. Mūsų specialistai suteiks Jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.

Garantuojame, kad mūsų šaldymo įranga užtikrins Jūsų veiklos sėkmę, darbų nepertraukiamumą ir geriausius rezultatus.

Jeigu susidomėjote mūsų teikiamomis paslaugomis ir produktais susisiekite tel. +370 604 00110 ar el. paštu info@ekosaltis.lt

 

 

saldymo iranga saldymo iranga saldymo iranga saldymo iranga saldymo iranga saldymo iranga