Šaldymo įranga

saldymo irangaDirbtinio šalčio gamyba yra užkulisiai, kurių dažniausiai mes nepastebime ir nesusimąstome, tačiau jie supa mus visur: prekybos centruose, namuose, maisto gamybos cechuose bei laikymo patalpose, kur produktai laikomi specialiomis sąlygomis, iki pasieks vartotojus. Esminė šaldymo įrangos funkcija – išlaikyti maistą ilgesnį laiką šviežią ir maistingą.

Šaldymo agregatai

Mums svarbiausia, kad parduodama šaldymo įranga būtų aukščiausios kokybės, todėl atsakingai sudarome savo parduodamos įrangos asortimentą. Reikiama temperatūra ir drėgnumas – du aspektai, kuriuos idealiai patenkina mūsų parduodami šaldymo agregatai, todėl juose laikomi maisto produktai ne tik išliks švieži ir nepraradę savo maistinių savybių, bet drauge nepakis ir jų skonis, kvapas bei išvaizda.

Šaldymo įrangos projektavimams

Projektuojama šaldymo įranga pagal poreikį gali dirbti įvairiuose temperatūros režimuose - (-40C) gilaus ir greito užšaldymo kameros, (-20C) šaldytos produkcijos palaikymo kameros arba šokinės kameros su vienkartinėmis įkrovomis, (0C) šviežios mėsos laikymas, (+1/+5) daržovėms bei vaisiams, (+5/+10) su priverstine oro cirkuliacija tropiniams vaisiams. Sumontuota įranga interneto pagalba yra pasiekiama iš bet kokio pasaulio kampo ir įrenginio su interneto prieiga.

Mūsų šaldymo įrangos asortimentas

    • Šaldymo kameros. Šios kameros skirtos žuvies, mėsos ir pieno pramonei. Taip pat projektuojame vaisių, daržovių, vaistų ir kt. saugyklas, specialias nokinimo ir sandėliavimo patalpas, pavyzdžiui, bananams ar kitiems vaisiams. Ne tik prekiaujame šaldymo kameromis, projektuojame specialias patalpas-saugyklas, bet ir montuojame pramonines bei komercines šaldymo sistemas. Sumontuoto gaminio nepaliekame likimo valiai, o nuolat jį prižiūrime: tiek profilaktiškai, tiek atsiradus gedimui ir garantiniu laikotarpiu, ir jau pasibaigus garantijai. Plačiau.

    • Vandens aušintuvai. Šie įrenginiai tiesiog neatsiejami nuo pramoninio oro kondicionavimo ir kitų pramoninių procesų. Jų panaudojimo spektras labai platus – naudojami visur, kur yra poreikis sušilusį skystį atvėsinti. Gaminame ir montuojame įvairaus galingumo vandens aušintuvus. Darbui naudojame pažangiausias technologijas, tad užtikriname aukščiausią kokybę. Plačiau.

    • Šokinis šaldymas. Ši šaldymo įranga naudojama gaminant pusfabrikačius, kuriuos būtina akimirksniu užšaldyti. Kuo greičiau pagaminta produkcija bus užšaldyta, tuo geresnė išliks jos kokybė produktą atšildžius. Dėl šios priežasties kokybiška šaldymo įranga, gaminant pusfabrikačius, atlieka kone reikšmingiausią vaidmenį. Projektuojame ir montuojame įvairaus galingumo ir greičio šokinio šaldymo kameras. Plačiau.

    • Kriptovaliutų kasyklų aušinimas. Projektuojame šaldymo bei aušinimo sistemas kriptovaliutų kasimo fermoms. Plačiau.

 

šaldymo įranga

Kodėl verta pasirinkti ekosaltis.lt komandą?

Visų pirma, mūsų šaldymo įranga yra tik aukščiausios kokybės ir atitinkanti visus reikiamus standartus. Antra, mūsų žinių ir patirties bagažas leidžia Jums pasiūlyti tik geriausius sprendimus ir pasirinkti tik patikimiausius tiekėjus.

Jei nežinote, kokia šaldymo įranga Jums reikalinga, ar neapsisprendžiate, kaip pasirinkti tinkamiausią, susisiekite su mumis. Mūsų specialistai suteiks Jums visą reikalingą informaciją, atsakys į iškilusius klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą.

Garantuojame, kad mūsų šaldymo įranga užtikrins Jūsų veiklos sėkmę, darbų nepertraukiamumą ir geriausius rezultatus.

Jeigu susidomėjote mūsų teikiamomis paslaugomis ir produktais susisiekite tel. +370 604 00110 ar el. paštu info@ekosaltis.lt

Paskambinkite

+370 604 00110

Parašykite

info@ekosaltis.lt

Įveskite telefono numerį, mes su Jumis susisieksime

 

  Europos Sąjungos (ES) lėšos šaldymo įrangai pirkti

Planuojant įsigyti šaldymo kameras, įsirengti patalpas veiklai ar įsigyjant kitokią šaldymo įrangą Europos Sąjungos lėšomis (ES fondų) mūsų konsultantai nemokamai pakonsultuos ir reikalui padės arba pilnai paruoš dokumentus bei projektą reikalingą Europos Sąjungos skirtų lėšų įsisavinimui. 

Šaldymo įrangai įsigyti galima gauti paramą pagal įvairias Europos Sąjungos 2014-2020 metų fondų investicijų programos priemones pagal įvairių atsakingų institucijų paskelbtus kvietimus.

1. Pagal priemonės „Ūkio ir verslo plėtra" veiklos sritį „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse" (Nacionalinė mokėjimo agentūra).
2. Pagal priemonės „Ūkio ir verslo plėtra" veiklos sritį „Parama investicijoms, skirtoms ne žemės ūkio veiklai kurti ir plėtoti" (Nacionalinė mokėjimo agentūra).
3. Pagal kaimiškų vietovių vietos veiklos grupių (VVG) paskelbtus kvietimus verslo pradžiai ir verslo kūrimui ir plėtrai (kaimiškų vietovių VVG).
4. Kitas įmonėms aktualias Europos Sąjungos 2014-2020 metų fondų investicijų programos priemones, kurioms planuojami paskelbti kvietimai.
Kvietimų sąrašai pateikiami:
1. Nacionalinės mokėjimo agentūros puslapyje https://www.nma.lt/index.php/parama/12?tab=1 
2. ES investicijos puslapyje http://www.esinvesticijos.lt/lt/paskelbti_kvietimai
3. Kaimiškų vietovių VVG puslapiuose (konkrečiai kiekvienos kaimiškosios VVG puslapis).

 

saldymo iranga saldymo iranga saldymo iranga saldymo iranga saldymo iranga saldymo iranga